ניתוח פלסטי להסרת קעקועים

גיל ההתבגרות עובר עליכם בכל הכוח? קעקעתם קעקוע שאתם מתחרטים עליו ועכשיו לא יודעים מה לעשות אתו? בעבר הייתה טענה שאמרה שאדם שעושה קעקוע זה לכל החיים, זה לא יכול לרדת בצורה פשוטה וידידותית היום, ההפך הוא הנכון.
מה זה קעקוע?


קעקוע בסופו של דבר ציור או שרטוט שממש נחרט על העור וגופו של אדם באמצעות מכונה שאחראית לשתול בעור מיקרו פיגמנטים. כמה שזה נשמע רע או כואב מדובר בתופעה שתפסה תאוצה בארץ ובעולם כולו. הטכניקות והציוד משתכללים כל הזמן היום, ניתן לראות תחרויות, קליניקות, אנשי מקצוע וחובבנים העוסקים בתחום זה.

מדוע מסירים קעקועים?

עם כל ההתפתחות בתחום והגדילה שלו, לעתים ניתן לראות אנשים שמעדיפים להסיר את הקעקוע ולהיפתר ממנו אחת ולתמיד. קעקוע הוא שרטוט על הגוף שנחרט על עורנו, בהרבה מקרים אנשים עושים את הקעקוע הראשון שלהם בגיל מוקדם כאשר הם עברו משהו כגון זוגיות חדשה, אירוע שחשוב לזכור וכדומה. בהרבה מקרים אנשים מתחרטים על הקעקוע שעשו בגיל צעיר ורוצים לעשות קעקוע עדכני ומודרני יותר.

היום ניתן לראות מטופלים רבים המעוניינים להסיר את הקעקועים שלהם מסיבה של חרטה, דהייה של צבע הקעקוע, מתיחה של עור הגוף וכדומה.

הסרת הקעקוע אינה דבר פשוט שניתן בקלות לעשות, ישנם הרבה דברים שצריך להתחשב בהם כגון סוג העור של המטופל, יכולת החלמה של המטופל, מיקום הקעקוע, ריכוז צבע הקעקוע ועוד. הסרת קעקוע מתבצעת בעזרת ציוד מתקדם וחדשני או בעזרת ניתוח פלסטי להסרת קעקועים.

תהליך הסרת קעקוע

הדבר הראשון שיש לעשות טרם מסירים את הקעקוע הוא פגישה עם רופא. הרופא צריך להיות מיומן ועם ניסיון בתחום על מנת שהוא יוכל לקבוע את הדרך שבאמצעותה מורידים את הקעקוע. רופא מיומן עם ניסיון רב מבטיח דיוק ומקצועיות בזמן התהליך של הורדת הקעקוע.
אחת השיטות הנפוצות ביותר להסרת קעקוע היא ניתוח פלסטי להסרת קעקועים, ניתוח זה מתאים לכל סוגי הקעקועים, גדולים או קטנים ובעצם כך ניתן להבטיח שהקעקוע יוסר לצמיתות מהגוף בצורה נקייה. במהלך הניתוח עוברת קרן לייזר המכוונת לפיגמנט הצבא, היא אחראית לפרק את הצבע ולהורידו לגמרי..

 

קעקוע

 סיום טיפול

בסיום הטיפול העור אמור להתחדש לבדו באופן טבעי ולהצמיח עור חדש ובריא. לעתים קורה מצב שבו יש תופעות לוואי כגון כתמים, אדמומיות, רגישות יתר וכדומה. במקרים ממש קיצוניים יישארו על העור עדויות דהיות לצבע.

לסיכום

היום ממש קל ונגיש לבצע קעקוע על עור גופנו, מצד שני, קשה יותר להסיר אותו. בעלי הקעקוע ביצעו אותו בעבר מסיבות כאלו ואחרות ופחות מתלהבים ממנו בהווה זו אחת הסיבות שיותר ויותר קעקועים יורדים מהגוף או לפחות עוברים שינוי.