זהו ניתוח פלסטי לנשים שהחזה שלהן נופל מכל מיני סיבות וזו תופעה שמפריעה במיוחד לאלו שיש להן חזה גדול, ניתוח זה נקרא מסטופקסיה. ברוב המקרים ניתוח הרמת חזה דומה מאד לזה של הגדלת חזה כאשר ישנה האופציה להוספת שתל אל תוך השדיים על מנת להרים את החזה מאחר ובמקרים האלו חזה נופל הוא חזה מרוקן מבפנים ועל מנת לעצב אותו בצורה היפה ולהרים אותו חייבים להחדיר לתוכו שתל כמו בניתוחי הגדלת חזה. בנוסף, ניתוח מסוג זה עשוי להשאיר צלקות לא יפות על השדיים וזה תלוי במנתח ובסוג הניתוח כי להרמת חזה ישנם כמה סוגי ניתוחים כמו : לוז'ר, בנלי ועוגן.
שיטת הלז'ור הינה השיטה המומלצת במיוחד שבה מחדירים את השתל ומשאירים צלקת הדומה לסוכריית מקל מהפטמה למעלה. זהו ניתוח שמתבצע תוך כדי שתי צלקות לשד הראשונה סביב לעטרה והשנייה במרכז השד. שיטה זו מתאימה לכל סוגי השדיים רחבות, מרוקנות וגם צרות.
שיטת העוגן – היא השיטה שבה נשארות שלוש צלקות על השד סביב לעטרה, במרכז השד ומתחת לשד. ניתוח מסוג זה מתאים לבעלות שדיים צרים ולא רחבים.
שיטת בנלי- השיטה שבה נשארת צלקת אחת על השד, אך שיטה זו לא כל כך מבוקשת ולא מומלצת מאחר  והיא מתאימה במצבים הקלים ביותר ולא להרמה של שדיים גדולים או נפולים משמעותית.
מרפאות המתמחות בהגדלת, הקטנת והרמת חזה הולכות ונהיות יותר ויותר פופולריות ומפורסמות במדינה מאחר והביקוש על ניתוחים אלו הולך וגדל. מרפאות אלו כמו: ד"ר רוני מוסקונה, ד"ר דב קליין, נטורפיל, מדיקל סנטר, אמריקן לייזר, פרופורציה, ביסטון מדיקל, הלנה מדיקל סנטר, עתידים ועוד.