ניתוח חזה זהו סוג ניתוח קוסמטי מוביל ביותר מבין שלל ניתוחי הפלסטיקה והיופי כיום בעולם.הניתוח הפופולרי ביותר בקרב נשים ובחורות שרוצות להיראות מושלמות ולהרגיש כך.
ניתוחי הגדלת חזה נעשים בארץ ובעולם במספרים גבוהים במיוחד בקרב סלבריטאים ואנשי טלוויזיה מפורסמים אשר המראה שלהן משחק תפקיד חשוב ועיקרי בחייהן. ניתוחים מסוג זה מתבצע כאשר נחתך חור באור של כ 4 ס"מ, ומחדירים אל תוך החור הזה סיליקון או מי מלח כדי שימלאו את החזה עד שייראה בצורה המבוקשת.
ישנם סוגים רבים של ניתוחי הגדלת חזה והם תלויים בסוגים של השתלים שאפשר להשתמש בהם בתוך השדיים. בנוסף לסוגי השתלים ישנו גם מיקום החור בשדיים שאליו מוחדר החומר מה שיכול לשנות את סוג הניתוח כמו חור מלפני השריר או מתחתיו.
שיקולים לגבי ניתוח חזה, מיקום השתל, סוג השתל וגודל החזה תלוי אך ורק בגופה וסוג עורה של המטופלת וכמובן דרישותיה האישיות. בד"כ מי שברצונה לעבור ניתוח הגדלה לחזה תוכל לקבל ייעוץ מהמרפאה שתרצה לעשות בה את הניתוח על מנת לקבל את סוג הניתוח המתאים לפי מה באמת מתאים לה יותר.
כיום בכל מרפאה להגדלת חזה ישנם מכשירים מתקדמים ביותר כך שאפשר לבצע הדמייה ממוחשבת למראה של החזה אחרי הניתוח כך שהמטופלת תוכל לדעת איך ייראה.
קיימות כיום מספר רב של מרפאות פרטיות וקליניקות מאושרות ומוסמכות ממשרד הבריאות לביצוע סוג זה של ניתוחים המתבצעים ע"י אנשים רפואה ופלסטיקאיים מוכשרים ומיומנים. מרפאות אלו מצויידות במכשור המתקדם והחדיש ביותר על מנת לספק את השירות היעיל והתוצאה המיוחלת לכל מטופל.
מרפאות אלו כמו פרופורציה, ד"ר דב קליין, מדיקל סנטר, ד"ר מאיר כהן, אמריקן לייזר ועוד…
בד"כ הבחורה שברצונה לעשות ניתוח מסוג זה תוכל לקבל ייעוץ בכל מקום שבו מתבצע הניתוח ובאפשרותה לקבוע מקום הזתל ולהעריך את גודל החזה.