מתיחת בטן מחטבת, מה הסיפור שלה?

מתיחת בטן, באה למעשה להסיר עור עודף אשר יהפוך את מראה הבטן למחמיא יותר. נשים וגברים רבים עלו במשקל עקב היחלשות שרירי הבטן והימתחות העור. מתיחת בטן יעילה במקרים אלה כיוון שהיא מצרה את היקף המותניים ומסירה עור עודף מהבטן תוך הידוק השרירים הבסיסיים.

אם אתם חושבים על מתיחת בטן דעו כי היא מאפשרת לכם לבחור את האופציה המתאימה לכם מתוך שלוש.

  • ניתוח מתיחה – שאיבה של הבטן והמותניים
  • מתיחת בטן מלאה, קלאסית
  • מתיחה של הבטן התחתונה

אם נתמקד בניתוח המתיחה והשאיבה נראה שמתיחת בטן מצרה את היקף המותניים, אך שילוב של שאיבת שומן יחד עם מתיחת בטן מחטבת ונותנת לבטן את הנראות הטובה ביותר. כאשר מבצעים את שתי הפעולות יחד, מתיחת בטן ושאיבת שומן, משמעות הדבר היא פחות נפיחות לאחר ההליך, שרירי בטן מתוחים ועור הדוק.

במשך שנים רבות הדעה הרווחת בקרב הרפואה הפלסטית היא שאין אפשרות לשלב בין מתיחת בטן לשאיבת שומן. אך מחקרים רבים הוכיחו שזרימת הדם לאחר מתיחת בטן ושאיבת שומן והשילוב ביניהם, הביאו ההישגים גבוהים מאוד תוך שמירה על ביטחון המטופלים. זו הייתה אחת ההתפתחויות המשמעותיות ביותר ברפואה הפלסטית. אחד היתרונות הבולטים במתיחת בטן מהסוג הזה הוא אפשרות שאיבת השומן והעברתו לשדיים או לישבן.

כל מנתח פלסטי יפציר בכם להפסיק לעשן חודש לפני מתיחת הבטן ולהימנע מתרופות וחומרים כאלכוהול בקרבת תאריך הניתוח. ניתוח מהסוג הזה לוקח בין 3 ל-4 שעות בהתאם למטופל. זמן ההתאוששות לאחר מתיחת בטן מחטבת היא כשבועיים עד שתחזרו לפעילות רגילה, אם אתם אנשים שאוהבים לרוץ תוכלו לעשות זאת לאחר כחודש והרמת משאות כבדים תנו לעצמכם אפילו חודשיים.

כאשר החלק המרכזי בגופכם תפור ובטראומה, חשוב שתתנו לו את המנוחה המגיעה לו אך אל תוותרו לעצמכם ותקלו על עצמכם יתר על המידה. חלק מההחלמה היא גם לקום ולעזור לגוף להחלים. להזרים קצת דם בגוף. קחו בחשבון שירידת הנפיחות סופית יכולה לקחת גם כמה חודשים יפים. אל תתרגשו מזה. תנו לעצמכם את הזמן להירגע ולגוף שלכם להתרגל לצורתו החדשה כי עוד רגע תתחילו ליהנות מגוף חדש וחיים חדשים.

אנשים רבים שעברו את מתיחת בטן מחטבת יעידו כי התהליך שינה את חייהם, הרים להם את הביטחון העצמי ונתן להם לראות אפשרויות שבעבר נראו להם בלתי אפשריות. אך מסכימים עם העובדה שצריך לשמר את העבודה שהניתוח עשה ובאמת לעבוד על הכושר הגופני ועל הדברים שאתם בוחרים לאכול. אין זה אומר לפתוח בדיאטה, פשוט זכרו שכל דבר הוא טוב במינון. שמרו על מינון.

לסיכום, מתיחת בטן מחטבת יכולה להעניק לכם את החיים שתמיד רציתם, את המראה שתמיד שאפתם אליו ופשוט לא הצלחתם להגיע אליו. ניתוח מהסוג הזה לא רק שייתן לכם מראה חדש, הוא עשוי אף לתת לכם את האמביציה לשמור על הנראות, לאכול בריא יותר, לעשות ספורט (גם יוגה זה ספורט) ובעיקר להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם.