מה זה אומר מיני מתיחת בטן?

אם שמעתם על המושג מיני מתיחת בטן, אתם בטח תוהים מה זה אומר. האם זה אומר שנעשית פחות מתיחה? האם החתך הוא קטן יותר? למה מתכוונת המילה מיני במיני מתיחת בטן?

שניה לפני שאתם מאבדים את העשתונות, באנו לעזרתכם והנה ההסבר על מיני מתיחת הבטן-

מה זה מיני מתיחת בטן? אם אין הגדרה מקובלת בעולם הרפואה להליך מיני מתיחת בטן אך אנחנו יכולים לספר לכם שההליך נקרא כך משום שאין צלקת סביב הטבור ולמעשה החתך הוא צר יותר ואופקי מאשר בניתוח מתיחת הבטן הרגיל. מיני מתיחת בטן יכולה לבוא מעולה עבור נשים לאחר לידה שיש להן עור רפוי וסימני מתיחה. זוהי דרך די פופולרית בכדי להעלים את העור העודף.

 

למי מיני מתיחת בטן מתאימה?

לאנשים עם קצת

מיני מתיחת בטן לא מתאימה לכל אדם. אדם אשר השיל משקל רב מגופו והעור העודף הוא רב, נוכל להגיד לכם כבר עכשיו שניתוח מיני מתיחת בטן לא יועיל לו. כמו שאמרנו בפסקה הקודמת, מיני מתיחה תתאים יותר לנשים בהריון שהעור העודף הוא קטן יחסית.

אין לכם בעיה עם צלקות אבל לא מסיביות

מתיחת בטן רגילה עשויה להביא איתה צלקות שהן מעט לא מחמיאות. מאחר ואתם מבקשים למתוח את העור הקיים לכם באזור הבטן וליצור בטן שטוחה, הרי שישנם כמה כיוונים שהעור ימתח. עם מיני מתיחת בטן יש לכם רק צלקת אחת, קטנה יחסית ולא בולטת למראית עין.

חושבים על הריון

גם אם אתם לא חושבים על להיכנס להריון עכשיו ויש לכם עוד כמה שנים עד אז, קחו בחשבון שבעשיית מתיחת בטן רגילה לא בטוח שתוכלו להיכנס להריון מאחר ואין לכם מספיק עור שימתח ככל שהבטן תגדל. עם מיני מתיחת בטן אתם יכולים להיות שקטים שלא יקרה כל רע כאשר תגדל הבטן.

אחרי הריון

אם אתן אחרי הריון ואתן לא יכולות להסתכל על מה שנהיה מהבטן שלכן, דבר ראשון דעו שאתן לא לבד. נשים רבות לאחר לידה לא מרוצות מהמראה שלהן ורוצות להחזיר אותו כמה שיותר מהר למראה הקודם. קחו בחשבון שחייבת לעבור חצי שנה בטרם תוכלו לעבור את ניתוח המתיחה, אבל אם  תחכו, זה לחלוטין יהיה שווה את זה.

 

אל תעשנו

אמנם זה לא קשור להליך עצמו אבל חשוב שתדעו שעישון סיגריות מונע את הריפוי הטבעי של הגוף ומאט אותו משמעותית. אם אתם רוצים לעבור הליך שכזה, רצוי שתתרחקו מעישון סיגריות לתקופה. לכו תדעו, אולי זה אפילו יעזור לכם להיגמל.

עכשיו כשאתם יודעים מה אומרת המילה מיני במושג מיני מתיחת בטן, הגיע הזמן שלכם לחשוב ולבדוק האם אתם מתאימים לניתוח שכזה או לא.