אחרי הציפייה המותחת הגיע הרגע המרגש מכל והעובר הקטן שגדל בבטנך הפך לילד או ילדה מקסימים שהפכו אותך לאימא בפעם הראשונה, השנייה, השלישית או אפילו יותר מכך. מוצרי וולדה הם הדרך שלך להבטיח לתינוקך עור חלק ונעים אשר יגרום לו להיות שקט ורגוע.

WELEDA כוללים גם שמנים, גם קרמים וגם תכשירים מיוחדים לאמבט כדי לספק לעור של תינוקך את הטוב ביותר. ידוע שתינוקות שרק נולדו עלולים לסבול מעור רגיש אשר גורם לאדמומיות ופצעים בעור, על מנת למנוע זאת עוד בטרם הופעת האדמומיות או הפצעים מומלץ להשתמש רק במוצרי הטובים ביותר.

 

וולדה – למלקחת שלווה ורגועה

אחד הרגעים הכיפיים ביותר עבור התינוק שלך הוא האמבטיה שבה את מנקה ומסבנת את גופו בחומרים הנעימים והמלטפים. שאת בוחרת שמן וולדה את מספקת לו חוויה אמיתית, רגעים קטנים של אושר שיגרמו לו להיות רגוע באמבטיה ולא להשתולל ולהפוך את חווית הרחצה עבורך לסיוט גדול. לאחר המקלחת מומלץ להשתמש בקרמים של WELEDA ובכך להשלים עבור תינוקך חווית רחצה מושלמת שגם מנקה את גופו וגם משאירה את עורו חלק ונעים.

 

וולדה – להחתלה מושלמת

חיתולים מומלץ להחליף כל כמה שעות ובעת ההחלפה גם למרוח את הקרמים והשמנים כדי לספק לעור של תינוקך את ההגנה הטובה ביותר. פריחות בעור, פצעים, אדמומיות ועוד סימנים אחרים יכולים להופיע על עור תינוק שלא מקבל את הקרמים והשמנים ורק בעזרת מריחה יום יומית בהקפדה וביסודיות ניתן למנוע תופעות אלו. כמו שלא לוקחים סיכון בתכשירים האלו עבור העור שלנו, על אחת כמה וכמה לא נעשה ניסויים על חשבון העור של היקר לנו מכל ולכן מומלץ לבחור רק מוצרים איכותיים שהתועלת והיעילות שלהם תהיה גבוהה.

 

קרם פנים וולדה – גם עבורך

כל אמא רוצה להמשיך ולטפח את עצמה גם אחרי הלידה ובדיוק לשם כך היא מחפשת לעצמה את התכשירים, הקרמים והשמנים הטובים ביותר לעור הגוף וכמובן לעור הפנים. קרם פנים של וולדה הוא מהאיכותיים ביותר בשוק הישראלי והעולמי, מדובר בקרם איכותי ששומר את העור צעיר ורענן ומחיה אותו בכל פעם מחדש. קרם הפנים מיוצר מרימונים ובעזרת שילוב מנצח שומר על עור הפנים.

 

וולדה – לבחור בטוב ביותר

כמעט כל בתחום אנו מבקשים לעצמנו את הטוב ביותר ואנו מעדיפים לא לעשות פשרות מיותרות. כאשר מדובר בגוף שלנו ובבריאות שלנו אסור בשום פנים ואופן לקחת סיכונים מיותרים ושימוש בקרמים והשמנים הטובים ביותר זו המלצה שהיא כמעט בגדר חובה. WELEDA מציעה לכם קרמים ושמנים מעולים שגם יעזרו לכם להיראות מצוין וגם יגרמו לכם להרגיש מצוין. יש דברים שאסור להתפשר או לבחור במוצר בינוני, יש מצבים שחייבים לבחור רק את הטוב ביותר והמוצרים של וולדה הם בהחלט כאלו.

המאמר מוגש באדיבות אתר טבע קסטל: https://www.tevacastel.co.il