למה מתאים דיקור סיני

דיקור סיני, הינו אחד משיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית. דיקור סיני מבוצע במאה נקודות שונות בגוף אשר פזורות על התעלות שלפי הרפואה הסינית עוברות בהם האנרגיות של הגוף. דיקור סיני אינו מהווה תמיד תחלופה לתרופות של הרפואה הקונבנציונאלית אך בהחלט יכול במקרים רבים לגרום להורדת המינון. שינוי מינון התרופות לאחר טיפול על ידי דיקור סיני צריך להתבצע בתאום מול רופא המשפחה. דיקור סיני הינו טיפול שאינו כואב גודל המחטים שבהם משתמשים לביצוע דיקור סיני הינם מחטים מאוד דקים.

דיקור סיני מתאים לכולם?

דיקור סיני מתאים לכל גיל ומין, גם אנשים אשר רגישים לכאב יכולים להיות מטופלים על ידי דיקור סיני. לאנשים אשר רגישים יותר מאחרים לכאב משתמשים במחטים דקים אף פחות שעוביין הוא כעובי שערה רגילה. המחטים של דיקור סיני הינם מחטים אשר מגיעים ארוזים בדומה למחטים אשר משתמשים בהם ללקיחת דם. עצם זה שהמחטים מגיעים ארוזים גורם לכך שיהיו סטריליים ולא ידבקו להם חיידקים.

רפואה אלטרנטיבית

רפואה אלטרנטיבית הינה בעצם רפואה משלימה. רפואה אלטרנטיבית מאפשרת לחולה לקבל פתרונות נוספים מעבר לפתרונות הניתנים ברפואה הקונבנציונאלית. טיפול של רפואה אלטרנטיבית מאפשר אף טיפול בעזרת דיקור יפני שהמחטים שלו דקים באופן מיוחד. המחטים אשר משתמשים בהם לצורך דיקור סיני הינם מחטים חג פעמיים אשר נזקרים לפח בסיום השימוש ולא עוברים לשימושו של אדם אחר. רפואה אלטרנטיבית משלימה אומרת ופועלת על הנחת היסוד שיש קשר ישיר בין הנפש לבין גוף האדם. שיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית הינן מרובות ושונות. ניתן לראות שיטת טיפול המתבצעת על ידי מגע, על ידי צמחי מרפא, על ידי דיקור סיני.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אל: גיא קארו מטפל בדיקור סיני

כאבי גב תחתון

כאב גב תחתון הינו כאב אשר סובלים ממנו רוב האוכלוסייה. בחלק מהמקרים באמצעות דיקור סיני כאבי גב תחתון משתפרים עד כדי מצבים של כאבי גב תחתון ברמה שלא יצטרכו ליטול יותר משככי כאבים. כאבי גב תחתון נוצרים מעומסים שיש על עמוד השדרה יכול לנבוע מהליכה לא נכונה, משינה לא נכונה, מבעיות משקל ובעיות רפואיות אחרות וכן מישיבה ממשוכת. טיפול בעזרת דיקור סיני בכאבי גב תחתון הוכחה כאחד מהטיפולים היעילים ביותר שיש כנגד מכאוב זה. בהתאם לרמת הכאב מותאמת סידרת הטיפולים.

כמו כן, קיימים שיטות טיפול רבות עבור בעיות וכאבים דומים, ובעקבות כך, מומלץ להתייעץ עם מטפל מוסמך, שהתמחה פעמים רבות עם מגוון תלונות של מטופלים, ויודע להתאים את סוג הטיפול לצורך האמיתי של המטופל.