גניקומסטיה היא תופעה בה לחזה הגברי ישנה תצורה נשית, תופעה אשר מתחילה בגיל צעיר ויכולה להיווצר עקב נטילת תרופות או שינויים הורמונליים. במיוחד בגיל זה, עלולים בנים לסבול מתחושות בושה, מבוכה ובטחון עצמי נמוך ולכן ישנה חשיבות לטפל בתופעה. החדשות הטובות הן שגניקוסמטיה ניתנת לטיפול בפרוצדורה ניתוחית פשוטה ויחד עם זאת קיימת חשיבות לבחירת מנתח מקצועי.

מנתח מקצועי ידע לערוך תשאול נכון

ניתוח גניקוסמטיה שייך למשפחת הניתוחים הפלסטיים, כלומר מדובר בהליך קוסמטי. לכן, יש צורך לבחור במנתח בעל הכשרה בניתוחים פלסטיים. מנתח מקצועי הוא כזה אשר ביצע כבר ניתוחי גניקוסמטיה רבים, הוא מכיר את מבנה הגוף והצרכים של כל מטופל. מנתח כזה יבצע תשאול ראשוני למטופל וינסה להבין מה הרקע לבעיה שלו. זהו אולי השלב הקריטי ביותר; זאת משום שגניקוסמטיה לא מנתחים בכל מחיר! אם היא נוצרת עקב עודף שומן, כדאי קודם כל לעשות דיאטה. אם היא נוצרת עקב שימוש מופרז באלכוהול – גם דבר בעל סבירות שיתרחש – כדאי קודם כל לטפל בבעיה זו. מנתח טוב ומקצועי לא "ירוץ" לנתח את המטופל בכל מחיר וידע לתת לכם הסברים מקיפים.

מנתח מקצועי ידע לתת הסברים ולהערך בהתאם

ניתוח גניקוסמטיה הוא בעל הליך החלמה קצר אך יכולות להיות נלוות אליו תופעות לוואי כגון: דימומים, צלקות, חוסר תחושה, הצטברות נוזלים ובמקרים מסוימים גם זיהומים. מנתח מקצועי ידע להסביר לכם אודות תופעות הלוואי והסיכונים וכמו כן כיצד להיערך אליהן בהתאם. עם מנתח מקצועי תוכלו לחוש תמיכה לאורך הדרך, דבר שהוא חשוב מאוד בכל הליך ניתוחי ובמיוחד עבור בנים צעירים, שגם אם זה להם ניתוח ראשון וגם אם לא, בכל מקרה יותר חוששים מפרוצדורה זו בהשוואה למבוגרים.

כיצד לבחור מנתח מקצועי?

ראשית כדאי מאוד לחפש מנתח פלסטי שקיבל המלצות מחברים ובני משפחה, כך תדעו ממקור ראשון שהוא אמין. תוכלו לחפש מידע עליו בפורומים, המלצות באתר הבית ובאתרי מומחים אחרים. רוב המנתחים עובדים בהסדרים עם קופות החולים , יחד עם זאת כדאי מאוד שהעלות לא תהיה השיקול המרכזי שינחה אתכם. בדקו היכן נערך הניתוח, איך ערוכה הקליניקה, האם הרופא הוא בעל גישה לילדים צעירים ? כל הגורמים התומכים הם בעלי חשיבות לא פחותה בבחירת מנתח מקצועי. כל אלה יבטיחו למטופל תהליך החלמה קצר יותר ללא סיבוכים מיותרים וחזרה לתפקוד תקין.

נכתב באדיבות ערן חדד ניתוחי חזה