כללי

מה זה אומר מיני מתיחת בטן?

אם שמעתם על המושג מיני מתיחת בטן, אתם בטח תוהים מה זה אומר. האם זה אומר שנעשית פחות מתיחה? האם החתך הוא קטן יותר? למה מתכוונת המילה מיני במיני מתיחת בטן?

שניה לפני שאתם מאבדים את העשתונות, באנו לעזרתכם והנה ההסבר על מיני מתיחת הבטן-

מה זה מיני מתיחת בטן? אם אין הגדרה מקובלת בעולם הרפואה להליך מיני מתיחת בטן אך אנחנו יכולים לספר לכם שההליך נקרא כך משום שאין צלקת סביב הטבור ולמעשה החתך הוא צר יותר ואופקי מאשר בניתוח מתיחת הבטן הרגיל. מיני מתיחת בטן יכולה לבוא מעולה עבור נשים לאחר לידה שיש להן עור רפוי וסימני מתיחה. זוהי דרך די פופולרית בכדי להעלים את העור העודף.

 

למי מיני מתיחת בטן מתאימה?

לאנשים עם קצת

מיני מתיחת בטן לא מתאימה לכל אדם. אדם אשר השיל משקל רב מגופו והעור העודף הוא רב, נוכל להגיד לכם כבר עכשיו שניתוח מיני מתיחת בטן לא יועיל לו. כמו שאמרנו בפסקה הקודמת, מיני מתיחה תתאים יותר לנשים בהריון שהעור העודף הוא קטן יחסית.

אין לכם בעיה עם צלקות אבל לא מסיביות

מתיחת בטן רגילה עשויה להביא איתה צלקות שהן מעט לא מחמיאות. מאחר ואתם מבקשים למתוח את העור הקיים לכם באזור הבטן וליצור בטן שטוחה, הרי שישנם כמה כיוונים שהעור ימתח. עם מיני מתיחת בטן יש לכם רק צלקת אחת, קטנה יחסית ולא בולטת למראית עין.

חושבים על הריון

גם אם אתם לא חושבים על להיכנס להריון עכשיו ויש לכם עוד כמה שנים עד אז, קחו בחשבון שבעשיית מתיחת בטן רגילה לא בטוח שתוכלו להיכנס להריון מאחר ואין לכם מספיק עור שימתח ככל שהבטן תגדל. עם מיני מתיחת בטן אתם יכולים להיות שקטים שלא יקרה כל רע כאשר תגדל הבטן.

אחרי הריון

אם אתן אחרי הריון ואתן לא יכולות להסתכל על מה שנהיה מהבטן שלכן, דבר ראשון דעו שאתן לא לבד. נשים רבות לאחר לידה לא מרוצות מהמראה שלהן ורוצות להחזיר אותו כמה שיותר מהר למראה הקודם. קחו בחשבון שחייבת לעבור חצי שנה בטרם תוכלו לעבור את ניתוח המתיחה, אבל אם  תחכו, זה לחלוטין יהיה שווה את זה.

 

אל תעשנו

אמנם זה לא קשור להליך עצמו אבל חשוב שתדעו שעישון סיגריות מונע את הריפוי הטבעי של הגוף ומאט אותו משמעותית. אם אתם רוצים לעבור הליך שכזה, רצוי שתתרחקו מעישון סיגריות לתקופה. לכו תדעו, אולי זה אפילו יעזור לכם להיגמל.

עכשיו כשאתם יודעים מה אומרת המילה מיני במושג מיני מתיחת בטן, הגיע הזמן שלכם לחשוב ולבדוק האם אתם מתאימים לניתוח שכזה או לא.

רפואת שיניים הוליסטית – מהי והאם ריפוי שיניים טבעי עובד?

בשנים האחרונות חודר לחדר ההמתנה של מרפאת שיניים קונבנציונלית מושג נוסף, שלא היה מוכר עד כה – "רפואת שיניים הוליסטית". למעשה, מדובר במגוון רחב של שיטות הוליסטיות, חלקן בנות אלפי שנים, שיכולות להקל על בעיות שיניים רבות. האם ריפוי שיניים טבעי עובד? ננסה לענות על השאלה הזו כאן. להמשיך לקרוא

מתיחת בטן מחטבת, מה הסיפור שלה?

מתיחת בטן, באה למעשה להסיר עור עודף אשר יהפוך את מראה הבטן למחמיא יותר. נשים וגברים רבים עלו במשקל עקב היחלשות שרירי הבטן והימתחות העור. מתיחת בטן יעילה במקרים אלה כיוון שהיא מצרה את היקף המותניים ומסירה עור עודף מהבטן תוך הידוק השרירים הבסיסיים.

אם אתם חושבים על מתיחת בטן דעו כי היא מאפשרת לכם לבחור את האופציה המתאימה לכם מתוך שלוש.

  • ניתוח מתיחה – שאיבה של הבטן והמותניים
  • מתיחת בטן מלאה, קלאסית
  • מתיחה של הבטן התחתונה

אם נתמקד בניתוח המתיחה והשאיבה נראה שמתיחת בטן מצרה את היקף המותניים, אך שילוב של שאיבת שומן יחד עם מתיחת בטן מחטבת ונותנת לבטן את הנראות הטובה ביותר. כאשר מבצעים את שתי הפעולות יחד, מתיחת בטן ושאיבת שומן, משמעות הדבר היא פחות נפיחות לאחר ההליך, שרירי בטן מתוחים ועור הדוק.

במשך שנים רבות הדעה הרווחת בקרב הרפואה הפלסטית היא שאין אפשרות לשלב בין מתיחת בטן לשאיבת שומן. אך מחקרים רבים הוכיחו שזרימת הדם לאחר מתיחת בטן ושאיבת שומן והשילוב ביניהם, הביאו ההישגים גבוהים מאוד תוך שמירה על ביטחון המטופלים. זו הייתה אחת ההתפתחויות המשמעותיות ביותר ברפואה הפלסטית. אחד היתרונות הבולטים במתיחת בטן מהסוג הזה הוא אפשרות שאיבת השומן והעברתו לשדיים או לישבן.

כל מנתח פלסטי יפציר בכם להפסיק לעשן חודש לפני מתיחת הבטן ולהימנע מתרופות וחומרים כאלכוהול בקרבת תאריך הניתוח. ניתוח מהסוג הזה לוקח בין 3 ל-4 שעות בהתאם למטופל. זמן ההתאוששות לאחר מתיחת בטן מחטבת היא כשבועיים עד שתחזרו לפעילות רגילה, אם אתם אנשים שאוהבים לרוץ תוכלו לעשות זאת לאחר כחודש והרמת משאות כבדים תנו לעצמכם אפילו חודשיים.

כאשר החלק המרכזי בגופכם תפור ובטראומה, חשוב שתתנו לו את המנוחה המגיעה לו אך אל תוותרו לעצמכם ותקלו על עצמכם יתר על המידה. חלק מההחלמה היא גם לקום ולעזור לגוף להחלים. להזרים קצת דם בגוף. קחו בחשבון שירידת הנפיחות סופית יכולה לקחת גם כמה חודשים יפים. אל תתרגשו מזה. תנו לעצמכם את הזמן להירגע ולגוף שלכם להתרגל לצורתו החדשה כי עוד רגע תתחילו ליהנות מגוף חדש וחיים חדשים.

אנשים רבים שעברו את מתיחת בטן מחטבת יעידו כי התהליך שינה את חייהם, הרים להם את הביטחון העצמי ונתן להם לראות אפשרויות שבעבר נראו להם בלתי אפשריות. אך מסכימים עם העובדה שצריך לשמר את העבודה שהניתוח עשה ובאמת לעבוד על הכושר הגופני ועל הדברים שאתם בוחרים לאכול. אין זה אומר לפתוח בדיאטה, פשוט זכרו שכל דבר הוא טוב במינון. שמרו על מינון.

לסיכום, מתיחת בטן מחטבת יכולה להעניק לכם את החיים שתמיד רציתם, את המראה שתמיד שאפתם אליו ופשוט לא הצלחתם להגיע אליו. ניתוח מהסוג הזה לא רק שייתן לכם מראה חדש, הוא עשוי אף לתת לכם את האמביציה לשמור על הנראות, לאכול בריא יותר, לעשות ספורט (גם יוגה זה ספורט) ובעיקר להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם.

 

יתרונותיהם של שמני מאכל בכבישה קרה

שמני מאכל רבים מקורם בצמחים. להפקת השמן משתמשים בכמה שיטות, שאחת מהן – כבישה קרה – נחשבת לכזו ששומרת על יתרונותיהם של השמנים הצמחיים ושמני המאכל בפרט

כל מי שיוצא לקניות בסופר, ועומד מול מדף השמנים, מבחין מיד במגוון די גדול של שמני מאכל מסומנים בביטוי "בכבישה קרה": קנולה, זית, חמניות וכו'.

בחנויות טבע אפשר למצוא לרוב מגוון גדול יותר של שמנים, שחלקם משמשים לא רק למאכל, אלא גם לעיסוי או לטיפולים שונים. בין השמנים האלה אפשר למצוא גם שמן גדילן, שבו נתרכז הפעם לצורך דוגמא לשמני מאכל שמפיקים בכבישה קרה.

גדילן הוא צמח שנתי או דו-שנתי עם ראשי פרחים סגולים שמופיעים בקיץ, ולו זרעים שחורים עם ציצים של שיער לבן. כל מי שמטייל בישראל יכול לראות אותו בשדות – מאזור המרכז ועד הגליל והגולן.

שמן גדילן מופק מהזרעים הבשלים. השמן עצמו מכיל חומצות שומן חיוניות, סטרולים, נוגדי חמצון וויטמין E והוא שימושי כתוסף מזון וכן בתעשיית הקוסמטיקה.

בזכות כל החומרים שמסיסים בשמן גדילן, הוא נחשב בתעשיית הקוסמטיקה לכזה שמזין ומגונן על העור וברפואה המסורתית הוא משמש בעיקר כמסייע לתפקוד הכבד.

בנוסף, את שמן הגדילן נותנים כתוסף מזון למי שסובלים מסוכרת, למשל, למי שיש להם תיאבון חלש או קשיי התפתחות בילדות. מקובל לתת אותו גם לנשים בהיריון, במיוחד למי שסובלות מבחילות רבות, מקשיי עיכול ועצירות. בקיצור, שמן גדילן הוא דוגמא לשמן מאכל, שלו פעילויות ותכונות בריאותיות רבות.

זרעים קשים – הפקה קשה

אם נסתכל על הזרע עצמו, נראה שהוא קשה למדי, וכדי להפיק את השמן דרושה פעולה מסיבית של ממש כדי להפיק את מעט השמן שיש בו.

אם משתמשים בחום או בחומרים ממיסים שונים, אפשר להעלות את כמות השמן שממצים מהזרעים ולהגדיל את הרווח ליצרן. הבעיה היא, שחום הורס הרבה מהחומרים המועילים שיש בזרע ומומסים בשמן.

חומרים כימיים שונים – ממסים כגון טולואן או בנזן – אסורים בתעשיית המזון או הקוסמטיקה וחומרים אחרים, גם אם הם מותרים, עדיין מהווים בעיה: גם מיצוי כימי גורם לעיתים קרובות נזק לחומרים שיש בשמן.

הפתרון – כבישה קרה

בכבישה קרה ממצים את השמן בתהליך מכני תוך כדי שמירה על טמפרטורה נמוכה ככל האפשר של השמן בזמן ההפקה שלו.

ההפקה מתבצעת ברוב המקרים על ידי לחיצה – כבישה – משולבת בשבירה של הזרעים וקבלת משחה שמכילה גם את השמן. את המשחה הזו – הפסטה – שוטפים במים, כאשר הם סופחים את כל מה שאינו מסיס בשומן. את המים והשמן מפרידים בסופו של דבר, כך שמתקבל שמן טהור, שלא עבר חימום.

בסופו של דבר, היות והזרעים לא עוברים חימום ויש בקרת טמפרטורה לאורך כל תהליך ההפקה, השמן נשאר יציב, הוא אינו מתחמצן או מתפרק. בצורה כזו נשמרות כל התכונות הבריאותיות שגלומות בו וזה היתרון הגדול של שמן מאכל בכבישה קרה.

בדיקות גנטיות פרטיות – ללכת מתחת לרדאר

משרד הבריאות מממן בדיקות רבות במהלך ההריון, בדיקות של גנטיקה, בדיקות של תורשה ובדיקות שונות נוספות, גם באמצעים לא פולשניים כמו סקירת מערכות וגם באמצעים פולשניים כמו בדיקת מי שפיר. את אלו אפשר לבצע ברוב המקרים על חשבון קופת החולים אבל בדיקות גנטיות פרטיות מבטיחות לכן שאת התוצאות רק אתם תקבלו ותוכלו להעמיד על בסיסן החלטה מושכלת באשר לעובר, כי כאן הבדיקה הגנטית שלו היא פרטית.

בדיקות גנטיות פרטיות – הברירה הטבעית

הברירה הטבעית אומרת לנו לקחת את הטוב מן ההורים ולהתקדם עם זה. כך בנוי הטבע. כל דור של בעלי חיים לוקח מן הקודם את הדברים האיכותיים ביותר ואתם הוא ממשיך. יכולה להיות מחלוקת לגבי מה טוב יותר אבל בכל מקרה, כך נוצר האדם מן הקוף. ייתכן שאין זה טוב ועדיף היה להישאר על העצים אבל ההומו-ספיאנס הפך להיות אדם. אולי זה טוב אבל עד היום אנחנו משלמים על זה. מכל מקום, לדורות הבאים אנחנו רוצים להבטיח סיכוי טוב יותר ועל כן ההורים בודקים באופן פרטי גנטיקה של עוברים, כדי לגלות מראש מהו המצב הגנטי שלהם. אפשר לבצע בדיקות בקופת החולים אבל הרבה יותר נעים לבצע בדיקות גנטיות פרטיות. ולא בגלל הבדיקה עצמה אלא בגלל שגם בגיל מבוגר אנחנו לא רוצים לספר להורים.

משרד הבריאות ממליץ לבצע בדיקות שונות של גנטיקה ומממן אותן, לפלחים רבים של האוכלוסיה. אשכנזים, עיראקים, מרוקאים, יוצאי קווקז, בדואים תושבי צפון, בדואים תושבי נגב, גם תימנים ואולי גם עוד אחרים. בוודאי שיש המלצה לבדוק גנטית זוגות מעורבים, כמו עיראקי עם יוצאת קווקז, רק שהבדיקות הללו נעשות בקופת החולים וגם התוצאות שלהן נרשמות שם. לכן רבים מעדיפים בדיקות גנטיות פרטיות, ששומרות פשוטו כמשמעו על הפרטיות של ההורים ועל הפרטיות של העובר. אפשר לעשות בדיקות גנטיות פרטיות שהן טרום הריון, במהלך הריון ואפילו אחריו. אם יש צורך בתרופה מסוימת והפציינט מתלבט, אז הוא יכול לבצע בדיקה גנטית באופן פרטי ולדעת מהי ההתאמה שלו לתרופה בהתאם לנטיות הגנטיות שלו.

מהי גלולות חירום ומתי מומלץ להשתמש בה

אם קיימת יחסי מין לא מוגנים או אם הקונדום נקרע ויש לך חשש מהריון לא רצוי, זה הזמן לקחת גלולת חירום. הגלולה מיועדת למניעת כניסה להריון לאחר קיום יחסי מין לא מוגנים. גם אם את בדרך כלל נוטלת גלולות אך שכחת לקחת את הגלולה או אם נראה כי הדיאפרגמה או הכובעון הצווארי זזו ממקומם, תוכלי למנוע את ההריון.

גלולות חירום נותנות פתרון לאחר קיום יחסי מין לא מוגנים

ישנם אמצעי הגנה שונים שמונעים כניסה להריון: קונדום, גלולות, דיאפרגמה ועוד. כל אלו צריכים להילקח לפני קיום יחסי מין או משמשים במהלך האקט המיני. עבור מקרים בהם לא ננקטו אמצעי הגנה הפתרון הוא גלולות חירום ואותן אפשר לקחת בבית המרקחת בפנייה לרוקח או דרך הרופא (אך זו אינה חובה לגשת אליו).

מתי מומלץ להשתמש בגלולת חירום?

חשוב לדעת כי אמצעי ההגנה נועדו למנוע הריון וכי גלולות חירום משמשות לשעת חירום. הן מומלצות במקרים של אקט מיני ללא הגנה ואינן מתאימות כפתרון ארוך טווח. אם הנך מחפשת פתרון לאורך זמן עלייך להשתמש בקונדום או לפנות אל הרופא להתאמת גלולות. בינתיים, אם כבר קיימת יחסי מין ואת חוששת מכניסה להריון, אין סיבה לדאגה וגלולת החירום תשמש אותך בבטחה.

כיצד פועלות הגלולות

גלולת החירום פועלת בעיקרון של מניעת או עיכוב שחרור הביצית מהשחלה. כאשר הביצית אינה יוצאת מהשחלה, היא לא יכולה לפגוש את הזרע ולכן לא מתקיימת פעולת ההפריה ומכאן שלא ייתכן מצב של הריון. על מנת שהגלולה תפעל יש ליטול אותה מוקדם ככל האפשר לזמן קיום יחסי המין ועד חמישה ימים אחריהם. בגלולה אפשר להשתמש בכל ימות החודש ללא תלות בתאריך הביוץ או זמן הווסת האחרונה.

חשוב לדעת על גלולות חירום למניעת הריון

חשוב לדעת כי גלולות חירום אינן מונעות מחלות מין. הן מתאימות לשימוש לאחר מגע מיני שאינו מוגן בתור מניעת הריון. הן לא מיועדות כפתרון ארוך טווח וכדי ליטול גלולות באופן קבוע עלייך לפנות לרופא.

סיבוכים פוטנציאליים בעת ולאחר ניתוח קטרקט

 

לפניכם מאמר המסביר אודות תופעות לוואי נפוצות לאחר ניתוח קטרקט. המשיכו לקרוא כדי ללמוד יותר ולהשכיל בנושא זה.

 

מהו ניתוח קטרקט?

מדובר בהליך המיועד לטיפול בתופעות העכירות בעדשת העין. מדובר בניתוח מהיר ופשוט המיושם בימינו כחלק מניתוח קטרקט בשימוש בלייזר. משך הניתוח בין 20 ל-30 דקות, כאשר תהליך ההחלמה שאחריו נחשב מהמהירים ביותר בעולם הניתוחים, בפרט בתחום ניתוחי העיניים.

ניתוח קטרקט (ירוד) הוא ניתוח מהיר ופשוט לטיפול בקטרקט: עכירות עדשת העין. הניתוח כולל הסרת העדשה הטבעית בעין והשתלה של עדשה מלאכותית במקומה. החתכים בניתוח מבוצעים בעזרת לייזר. הניתוח ידוע בעיקר עקב ההחלמה המהירה ממנו, כאשר לרוב אין לצפות לתופעות לוואי או סיבוכים כלשהם, אולי רצוי לקחת אפשרות זו בחשבון.

על אף האמור, גם ניתוח קטרקט, בדומה לניתוחים אחרים, עשוי להיות מלווה בתופעות לוואי מסוימות הנובעות עקב המצב הבריאותי של המטופל, כמו גם תגובותיו הפיסיולוגיות לניתוח ולהחלמה ממנו. בימינו, תודות לטכנולוגיית הלייזר המתקדמת, המאפשר ניתוחי קטרקט מתקדמים, הולכים ופוחתים תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים מהניתוח.

 

תופעות לוואי אפשריות:

 

PCO – קטרקט משני

תופעת זו מוכרת גם בשם "קטרקט משני". התופעה עשוי להופיע חודשים אחדים לאחר ניתוח קטרקט. היא נוצרת עקב עמימות הנרתיק האחורי בעדשת העין. הנרתיק האחורי עלול המקרה זה להפוך עכור וכפועל יוצא עלול המטופל לסבול מתסמינים כדוגמת: ראייה מטושטשת, סנוור מתמיד, רגישות לאור ועוד. במקרה שתופעה זו מופיעה אחרי ניתוח קטרקט, יידרש המטופל לניתוח נוסף שבמסגרתו יבוצע נקב בנרתיק האחורי בעזרת קרן לייזר. הטיפול – משכו דקות אחדות (כמו ניתוח קטרקט) ואינו כרוך בכאב.

 

היפרדות רשתית

זוהי תופעת לוואי שעלולה להתרחש אחרי ניתוח קטרקט. היא מוכרת גם בשם "התנתקות הרשתית". התופעה מתרחשת עקב הפרשת נוזל המחלחל תחת קרע המופיע ברשתית. הקרע עשוי להופיע במהלך ניתוחי קטרקט. תסמינים המאפיינים היפרדות רשתית עשויים לכלול: תנודות בשדה הראיה והבזקי אור. על פי הסטטיסטיקה, כחצי אחוז מכלל מנותחי הקטרקט עלולים לחוות קרע ברשתית שבעקבותיה – התנתקות רשתית כשבועות מספר לאחר הניתוח.

במקרה בו אתם מרגישים הבזקי אור וחשים בתנודות בשדה הראייה אחרי שעברתם ניתוח קטרקט, רצוי שתיפגשו מיידית עם הרופא שטיפל בכם ולהסביר לו את תחושותיכם. ניתן לטפל בתופעה זו על-ידי ניתוח רשתית, אולם על-מנת להגביר את סיכויי ההצלחה ולתקן את הבעיה, חובה לאפיין אותה בהקדם האפשרי. יתרה מזאת, ישנן דרכים המסייעות בשיפור הראייה לאחר ניתוחי קטרקט באמצעות תרגול ממוחשב מתקדם.

שתי תופעות הלוואי שצוינו מעלה הן התופעות המורכבות העיקריות שעשויות להופיע לאחר ניתוח קטרקט. שאר התופעות נדירות ביותר ועשויות להופיע במקרה אחד מתוך עשרות אלפי ניתוחים, זאת תודות לטכנולוגיה הרפואית המתקדמת המאפשרת ליישם ניתוחי קטרקט באופן בטיחותי ומהיר. עם זאת, רצוי לעדכן את הרופא שלכם בכל שינוי מורגש בראייה לאחר הניתוח.

טיפול בכאבי פיברומיאלגיה בצורה טבעית ויעילה

כאבים כרוניים בכל הגוף זה מסוג אותם הדברים שלא באמת קל להשלים איתם. בדרך כלל מי שחש כאב יפנה למרפאות כאב שונות וינסה לעבור לא מעט טיפולים, כי מי לא ירצה להרגיש שוב נהדר כפי שהוא הרגיש בעבר? מצד שני, כדאי שתדעו, אם גם אתם סובלים מבעיות שונות ומכאבים, שטיפולים בכאבים מסוג פיברומיאלגיה לא תמיד חייבים להיות כימיים ואגרסיביים מידי לגוף. למעשה בימינו, כאשר אפשר לעשות טיפול בכאבי פיברומיאלגיה גם בצורה עדינה וטבעית יותר, מדוע לוותר על כך? זה לא במקרה שהטיפולים הטבעיים זוכים להצלחה גדולה בשנים האחרונות ואתם יכולים להיות בטוחים שגם במקרה שלכם זה יצליח.

איזה טיפול בכאבי פיברומיאלגיה טבעי כדאי לכם לנסות?

אחד מהדברים המורכבים ביותר בכל מה שקשור לטיפולים בכאבים כמו פיברומיאלגיה, ובמיוחד אם מדובר על טיפולים טבעיים, זה לבחור את הטיפול המתאים. לכן, כאשר מדברים על טיפול בכאבי פיברומיאלגיה כדאי לבדוק האם אתם רוצים לנסות טיפול כמו:

  • צמחי מרפא
  • שמנים מסוגים שונים
  • או כל טיפול טבעי אחר

מה שבטוח זה שכדי לבחור את הטיפול הטוב ביותר כדאי יהיה לבדוק שאתם אכן בוחרים טיפול איכותי שכולם ממליצים עליו בחום. לא תמיד כדאי לנסות טיפולים ניסיוניים שאיש לא שמע עליכם שכן בסופו של דבר יש משמעות לאמינות הטיפול ולסיכוי שהוא באמת יעזור לכם ויהיה יעיל.

איפה כדאי לקנות תכשירים שונים לטיפולים טבעיים?

בין אם אתם מחפשים טיפולים טבעיים לכאבים כמו פיברומיאלגיה ובין אם אתם זקוקים לכל טיפול אחר, כדאי לבדוק איפה תרצו לקנות את המוצרים השונים. זה לא משנה אם אתם רוצים לנסות את האופציה של שמנים, צמחי מרפא או כל אפשרות אחרת, אנחנו מציעים לכם לקנות את התכשירים הללו אונליין. לקנות תכשירים טבעיים עבור טיפול בכאבי פיברומיאלגיה באינטרנט זה בדרך כלל יוצא הרבה יותר משתלם. בנוסף לכך, זה גם הרבה יותר נוח, אז למה להתאמץ? נסו עוד היום את הטיפולים הטבעיים השונים ותראו שמהר מאוד ההרגשה הפיזית שלכם תשתפר בצורה משמעותית.

לבנת פורן : מימוש זכויות רפואיות

הגשת התביעה היא השלב הראשוני על מנת לקבל זכויות רפואיות מביטוח לאומי. הועדה הרפואית, אליה מגיע מי שתובע קצבת נכות כללית, אורכת מספר דקות ובסיומה, תישלח בדואר לביתכם החלטת הועדה. מילוי הפרטים במסמכים, קבלת חוו"ד מקצועית מגורמים רפואיים המנוסחת בהתאם לספר הליקויים של הביטוח הלאומי והערכות מוקדמת ונכונה הינם חיוניים להצלחת התביעה. חברת לבנת פורן מלווה את התובעים בתהליך באופן מקצועי על ידי מומחים בעלי ניסיון.

יעילות של טיפולי דיקור סיני עבור הרזייה וירידה במשקל

טיפולי דיקור סיני נחשבים לטיפולים אלטרנטיביים משלימים ובניגוד לרפואה האלטרנטיבית לא נעשה במסגרתם בשימוש של תרופות כימיות, או פרוצדורות שנחשבות פולשניות. בין התחומים שהדיקור הסיני מטפל נמנים נושאי ההרזיה וההפחתה במשקל. בעיות אלו נפוצות מאוד בחברה המערבית והישראלית וההתמודדות עימה קשה מאוד. ההתמודדות היא רבת פנים מאחר ויש צורך ראשוני להפחית במשקל, ולאחר מכן, יש צורך לשמור שלא להעלותו חזרה. שתי ההתמודדויות שונות בתכלית, מחייבות אנרגיות מעט שונות וקשות מאוד לביצוע. דיקור סיני יכול לסייע במקום שבו הטיפולים והניסיונות השגרתיים לשינוי אורח החיים נכשלו, כאשר כל שיטות הדיאטה לא הועילו, כאשר החוגים המשלבים שיחות וטיפולים לא יצרו את  האפקט המתאים, כאשר אין די אנרגיות לפעילות גופנית, אין הצלחה בהפחתת כמות  האכילה ובעוד מקרים. כאן שווה לנסות דיקור סיני כטיפול משלים או נוסף.

התורה הסינית קובעת כי בגוף  האדם יש נקודות רבות שמשפיעות על אברים שונים. אחד מהאברים הוא  האוזן. דיקור באוזן יכול לגרום לשחרור אנדורפינים שהינם בעלי  יכולת השפעה מרגיעה המקלה את יכולת ההתמודדות עם מתחים, וכן, תסכול וחרדה שעלולים לגרום לאכילת יתר של מזונות משמינים. האנדורפינים אף  משפיעים על  מערכת העיכול, על חילוף חומרים נכון ועל  המערכת ההורמונאלית שמשפיעה, בין  היתר, על כוח הרצון. תהליך  הטיפול מתחיל בדיאגנוזה והמטופל נשאל רבות לגבי דפוסי אכילת היתר שלו. נבדקות בעיות עיכול, עורכים בדיקת דופק, בוחנים את הלשון והבטן ועורכים ובדיקות נוספות כדי לקבל תשובות על המצב הכללי של האנרגיה בגוף. האבחון יכול לספק רמזים על  הסיבות לעלייה במשקל והינו חשוב מאוד לצורך קביעת נקודות הדיקור הרצויות.  בשלב זה יבחר המטפל בנקודות הדיקור והאוזן מתוך רשימה קיימת מתוך כוונה להעניק את הטיפול היעיל ביותר.

באוזן קיימות נקודות דיקור שונות המתייחסות לאיברים גדולים בגוף ואלו  העיקריים:

פה – לאכלן אימפולסיבי האוכל ומדבר  הרבה.

בטן – למטופל שאוכל ומנשנש הרבה גם כשהוא מלא.

ריאות – למכור לאכילה ובמיוחד של שוקולד וממתקים.

טחול – לחוסר איזון בסוכר ולהפרעות הורמונאליות.

כליות – לחוסר איזון של מערכת העצבים והחזקת מים.

בלוטת  התריס – לקצב חילוף איטי של החומרים.

המטפל בוחר נקודה אחת או שתיים לדיקור בהתאם לבעיית המטופל ועל פי  הצורך.  המחטים סטריליות ונועדו לשימוש חד פעמי. הן אינן חודרות עמוק, ולכן, אין דימום או תופעות לוואי. לכל היותר ירגיש המטופל בעקצוצים קלים באזור הדיקור. תכנית הטיפול כוללת מספר מפגשים כאשר כל אחד נמשך כחצי שעה עד 45 דקות. בתחילת התהליך יש צורך במספר פגישות שבועיות כדי להפיק את המרב מהטיפול. מספר הפגישות נקבע על פי  הצורך ומספר הקילוגרמים שהאדם יכול ומעוניין להוריד בפרק זמן נתון. דיקור סיני היא תורה שפותחה לאורך שנים רבות במזרח וקנתה לה אחיזה גם בקרב חברות רבות במערב והטיפול הנ"ל יכול לסייע לרבים.