כך תבחרו מדרסים לרגל

זקוקים למדרסים לרגל? תוכלו לרכוש מדרסים הנמצאים על המדפים, ומוגדרים כמדרסים עם מאפיינים ייחודים. ואפשר, לרכוש מדרסים שנבנו בהתאמה אישית. המדרסים עשויים מחומרים שונים. בחירת המדרש, נעשית לרוב באמצעות סריקה, ותוכנת מחשב.

כל מדרס מתאים בדיוק לכף הרגל.

טכנולוגיות המחשב המתפתחות, מאפשרות להתאים היטב את המדרסים לכף הרגל. למעשה, מכוני המדרסים, מציעים סוגים שונים של מדרסים לרגל. ישנם מדרסי ספורט, ישנם מדרסים לחיילים. ובאופן כללי, כמעט לכל סוג בעייה ברגל, יש מדרס מתאים. כך, שתוכלו לקבל בחירת מדרסים בהתאמה אישית. אתם בוחרים את סוג המדרס. מכוני המדרסים, מתאימים לכם את הגודל, התורה, והחומר של המדרס באופן אישי, לפי סריקה ממוחשבת.

ממה עשויים המדרסים?

המדרסים, עשויים מחומרים שונים, ומפולימרים שונים. לכל חומר, יש תכונות אחרות. תכונות אלו, מתאימות לכל בעיה ברגל. ולכן, בדרך כלל, כל מדרס, מכיל שכבות שונות של חומרים ופולימרים שונים. לפעמים, המדרסים יהיו עשויים רק משכבה אחת של חומר, שמטפלת בבעיה עיקרית ומהותית, ממנה סובל הקונה.

כיצד הטכנולוגיות המתקדמות, מסייעות להתאים מדרס?

תוכנות המחשב השונות, מאפשרות להתאים מדרס בצורה מדויקת. לצורך התאמת המדרס, נעשית סריקה ממוחשבת של כף הרגל, באמצעות מכשור מיוחד. בנוסף, מזינים לתוכנה המיוחדת, את המאפיינים, והבעיות של הרגל, או הגב. וכך, האלגוריתמים המיוחדים של התוכנות, מתאימות בין החומר, לבין הבעיה. כך, שמתקבלת הדמיה ממוחשבת של המדרס.

לפי אילו פרמטרים, מתאימות התוכנות את המדרס?

התוכנות השונות, מתאימות את המדרסים, לפי פרמטרים שונים: גיל, משקל, הרגלי חיים, מצב הגב, נקודות עומס, נקודות כאב. כמובן, אחד מהפרמטרים החשובים בקביעת מדרס, הוא סוג כף הרגל.

מדוע לא כדאי לרכוש מדרס מוכן לא מותאם?

לכאורה, ניתן לחשוב שאפשר לחסוך זמן וכסף, ולרכוש מדרסים מוכנים. אולם, פעמים רבות, המדרסים המוכנים, ממש לא מתאימים לבעיה של הלובש אותם. ללא טיפול מתאים, הבעיה תלך ותחמיר. יש לזכור, שייצור מדרס בהתאמה אישית, עורך זמן. אולם, פעמים רבות ההמתנה משתלמת, ובחירת המדרס המותאם אישית, מביאה תוצאות חיוביות לבעיה. לפעמים, המחיר היקר הניתן למדרסים בבחירה והתאמה אישית- הינו מחיר משתלם וזול יותר, ממדרסים מוכנים.

המדרסים הם רק חלק מפתרון הבעיה.

טעות לחשוב, שמספיק לשים מדרסים, כדי לפתור את הבעיה הרפואית. יש לרדת היטב, לשורש הבעיה הרפואית. לפעמים, יש לקחת שיעורי יציבה. לפעמים, יש לעשות כושר גופני, או טיפול רפואי אחר. לפעמים, יש צורך לשנות אורח חיים, כדי להפחית עומס על כף הרגל. אולם, המדרס נותן תמיכה ויציבה, ומסייע היטב בתהליך. טיפול בשורש הבעיה, אורך זמן. בנתים, מקל המדרס על המטופל, ומפחית לו את הכאבים.

האם יש השתתפות קופה?

פעמים רבות, תוכלו לקבל השתתפות קופה, על רכישת המדרס. לפעמים, יהיה צורך בהפניית רופא, על מנת שקופת החולים תתן את ההשתתפות.