חזיות לאחר ניתוח שד

אם גם את עתידה לעבור ניתוח שד בעתיד הקרוב או שאולי אפילו כבר עברת הליך ניתוחי שכזה, כדאי שתדעי שבתקופת ההחלמה תוכלי להיעזר בסוגי חזיות מיוחדים שיספקו תמיכה ויעזרו בתהליך ההחלמה. אם עדיין לא שמעת על חזיות כאלו, הנה כל מה שאת צריכה לדעת.

מידה

גודל וצורת החזה שלך עשויים להשתנות לאחר הניתוח, ככה שחשוב לבחור בחזייה במידה המתאימה. חשוב להימנע מבדים גסים כדי למנוע גירוי או לחץ באזור המנותח.

חזיות דחיסה

מנתחים רבים ממליצים על חזיות דחיסה מיד לאחר הניתוח כדי להפחית את הנפיחות ולספק תמיכה לשד. חזיות אלו מסייעות בריפוי ויוצרות לחץ עדין כדי למזער את התנועה.

חזיות עם סגירה קדמית

קל יותר ללבוש ולהוריד חזיות עם סגירה קדמית. מומלץ בנוסף לחפש חזיה עם סגירה מתכווננת מפני שלאחר הניתוח הנפיחות יורדת אט אט וצריך לשנות את הגודל.

חומרים רכים ולא מגרים

בחרי חזיות עשויות מחומרים רכים, נושמים והיפואלרגניים כדי למנוע גירוי ואי נוחות. שווה לחפש חזיות עם רצועות מרופדות כדי למנוע לחץ על הכתפיים.

תמיכה וכיסוי

בחרי בחזיות המציעות כיסוי ותמיכה נאותים מבלי לגרום ללחץ על אזור הניתוח.

חזיות לאחר ניתוח

ישנם מותגים המציעים חזיות שתוכננו במיוחד להתאוששות לאחר ניתוח, הכוללות כיסים לצינורות ניקוז ותמיכה עדינה לאזורים רגישים וכואבים.

מעבר הדרגתי לחזיות רגילות

תוך כדי תהליך ההחלמה יש לעבור בהדרגה לחזיות רגילות בהתאם להנחיות הרופא.

בדיקות סדירות

הקפידי על בדיקות סדירות עם הרופא שלך עם מעקב אחר תהליך ההחלמה והמלצות לחזיה מתאימה בכל שלב. כמו כן, לפני לבישת חזייה לאחר הניתוח, יש להתייעץ עם הרופא שלך כדי לקבל המלצות מותאמות אישית לפי סוג הניתוח שעברת ותהליך ההחלמה.

מגוון חזיות באתר: Victoria's Secret