התארים השניים המבוקשים ביותר

 

מדי שנה אלפי בוגרי תואר ראשון בישראל מחליטים לעשות את הצעד ולשדרג את הרזומה דרך לימודי תואר שני. באופן טבעי מתברר כי ישנם תארים מבוקשים יותר מאחרים והם כאלו בדרך כלל בגלל שהם מעניינים יותר ובגלל שהם פותחים אופק תעסוקתי חדש ורחב יותר. אם גם אתם שוקלים את האפשרות הזו שווה להכיר את התארים השניים הכי מבוקשים וממש עכשיו נגע בכמה מהם.

 

הנדסה ביו רפואית

כאן מדובר באחד מתחומי ההנדסה הכי מבוקשים של השנים האחרונות. מאות חברות במשק מחפשות בוגרים מוכשרים וזה משהו שיכול להקפיץ את ההכנסה של הבוגרים בעשרות אחוזים.

 

סטטיסטיקה

זה אולי לא משהו שמעניין את כולם, אבל מי שכן מוצא עניין יוכל גם להרוויח לא מעט ולהשתלב בהרבה מאד סוגים של חברות במשק וזאת הסיבה שהתואר הזה הפך לפופולרי ביותר.

 

מנהל עסקים

זהו בהחלט תואר שני פופולרי ביותר וזה קשור לעובדה שאחרי התואר הראשון בוגרים רבים מחפשים את הדרך להתקדם למשרות ניהוליות ולהתברג בתפקידים בכירים יותר. זהו תואר שבהחלט מאפשר לעשות זאת בצורה טובה.

 

מדעי המחשב והנדסה

בשנים האחרונות אפשר לראות סוג של נהירה של בוגרי תואר ראשון אל התחום הזה מתוך רצון להשתלב בתעשיית ההייטק. נכון שהיא עכשיו קצת בנסיגה, אבל נראה שזה העתיד הכלכלי של העולם מה שהופך את התואר השני הזה לסופר מבוקש. כמובן שעם הביקוש הגדול צריך לקחת בחשבון גם את התחרות.

 

תקשורת

עוד תחום שהפך לפופולרי בקרב בוגרי תואר ראשון הוא תחום התקשורת. הלימודים מאפשרים לבוגרים ניסיון והיכרות עם עולם התקשורת הישראלי והעולמי ואחרי התואר אפשר להשתלב במגוון עבודות שונות כמו משרדי פרסום, תחנות טלוויזיה ורדיו, גופים עיתונאיים וכן הלאה.