השתלת שיער לגברים: מה הופך אתכם למועמדים מתאימים?

כשאתם מגלים שאתם זקוקים להליך השתלת שיער, ברוב המקרים אתם לא מאמינים שהגעתם למצב הזה. המון המון מחשבות ובדיחות מתרוצצות בראשכם שמתחיל להקריח, אבל העובדה תמיד נשארת אחת: אתם מקריחים והגיע הזמן שתעברו השתלת שיער לגברים, כלומר, אם אתם רוצים לזכות בהצצה ראשונה לאור בקצה המנהרה.

השתלת שיער לגברים הופכת היום להיות הליך נפוץ יותר ויותר, שמאומץ על ידי כוכבי טלוויזיה וקולנוע, מאמני ספורט וכן – כל אחד מהגברים שמתחילים להקריח ומעוניינים לטפל בבעיה לטווח הארוך. הסטיגמה שליוותה את התחום עד לפני עשור, נעלמה לחלוטין.

לא כולם יכולים לעבור את התהליך

אבל מה שגברים מלאי תקווה עם קו שיער נעלם לא מבינים הוא שלא כולם יכולים לעבור הליך השתלת שיער לגברים. כמו כל כך הרבה תרופות שנשמעות טוב מכדי להיות אמיתיות, התנאים שעליכם לעמוד בהם על מנת להיות מועמדים מתאימים להשתלת שיער הם ספציפיים ביותר.

מי כן נחשב למועמד טוב להשתלת שיער? וחשוב מכך, האם אתם יודעים אילו אנשי מקצוע נחשבים למומחים בתחום השתלות השיער?

השתלות שיער עובדות טוב יותר עם צבעי שיער מסוימים

יש חשיבות רבה לצבע השיער שלכם – במיוחד לאופן הקשור לצבע העור הבסיסי שלכם. ככל שיש פחות ניגודיות בין צבע השיער והקרקפת, כך תהיו מועמדים טובים יותר להליך השתלת שיער לגברים, מכיוון שיהיה פוטנציאל מוגבר לכיסוי טוב יותר.

לדוגמא, גבר בלונדיני עם עור בהיר, יתחיל להתקרח רק לאחר שאירעה נשירת שיער משמעותית. הסיבה לכך היא שנראה כי צבע העור והשיער של אנשים אלו משתלבים זה בזה. העין נמשכת לאזורים בעלי ניגודיות גבוהה, אך אזורים בעלי ניגודיות נמוכה משתלבים זה בזה. לכן, יהיה צורך בפחות השתלות על מנת להשיג כיסוי טוב על מישהו שצבע שערו תואם את צבע עורו.

ההצלחה תלויה בעובי ובצורת השיער שלכם

עובי השיער – או צורתו – חשובים להפליא בזיהוי המועמדים הטובים ביותר להליכי השתלת שיער לגברים. הופעת ההתקרחות, במיוחד במקום בו השיער דליל אך עדיין ניכר, נובעת מאור שחדר לעבר שיער דליל או נעדר, ואז משתקף מהקרקפת. לכן, ככל שהשיער עבה יותר במקום לחסום את העור, כך נראה פחות התקרחות.

צורת השיער האישית שלכם חשובה גם כן. באופן כללי. ככל שיש לשיער שלכם יותר סלסול או גלים, הדבר יעניק כיסוי רב יותר לקרקפת. דוגמא מצוינת לכך היא שיער מתולתל או מסולסל, הנוטה להיות חזק יותר – ולכן יש לו תכונות כיסוי נפלאות, שכן הוא עומד עבה ומכסה היטב את האזור שמעל לקרקפת, וחוסם את האור.

ככל שהקרקפת גמישה יותר, כך ייטב

דרישה פשוטה יחסית, ככל שהקרקפת שלכם רופפת יותר, כך למנתח השתלת שיער לגברים קל יותר להכניס זקיקים חדשים. לכן, אם יש לכם קרקפת צמודה במיוחד, השתלת שיער עשויה שלא להתאים לכם.

גברים עם מחלות בקרקפת אינם מתאימים להשתלות שיער. לגברים אלה יש היצע תורמים לא בריא, וזה הופך אותם למועמדים שאינם מתאימים, כך שההליך יהיה בזבוז של זמן וגם של כסף.

 

עוד אתרים שיעניינו אותך:
אתר בפנטן – להגן על עור תינוקך